Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Ryżkach

CZERWCOWY PIKNIK Z KAPUŚCIANYM LECZO w dniu 1 czerwca 2021

Utworzono dnia 19.07.2021

Od dziesięcioleci 1 czerwca jest obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Dziecka i choć mieszkańcy DPS w Ryżkach od dawna dziećmi już nie są, to jednak każdego roku w pierwszych dniach czerwca pamiętamy, że w każdym dorosłym człowieku tkwi dziecko i wspomnienie najlepszych lat życia - dzieciństwa.

1 czerwca 2021 r. stał się więc okazją do zabawy na świeżym powietrzu przy wesołej muzyce i w sportowym stylu. Pracownicy Działu Terapeutycznego przygotowali kilka propozycji gier i zabaw ruchowych. Każdy chętny uczestnik pikniku na boisku mógł wybrać konkurencję na miarę swoich możliwości. Były więc rzuty do celu kołem hula -hop, a dla sprawniejszych osób celowanie mniejszym kółkiem ringo. Nie mogło zabraknąć sztafetowego biegu z przeszkodami, który uczy współodpowiedzialności za zespołowy sukces, stwarza szansę do aktywnego kibicowania, a przede wszystkim dostarcza dobrą zabawę i śmiech.

Na czerwcowej imprezie królowała muzyka dyskotekowa, porywające do tańca rytmy i melodie, zachęcające do nucenia piosenek. Na zakończenie przygotowano tradycyjnie poczęstunek dla mieszkańców jako nagrodę za aktywny udzial i jednoczęsnie zachętę do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach. Tym razem w ramach zajęc gastroterapeutycznych przygotowano leczo, a na deser rozdano słodycze- cukierki, ciastka i świeże owoce.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 12

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 153

W poprzednim miesiącu: 351

Wszystkich: 19554

Pogoda